jana yoga

Přijďte si se mnou prožít jógu. Protáhnout tělo, zklidnit mysl a možná i probudit se...

Kdo jsem?

Jsem janayoga ke mě přišla před 20 lety náhodou, neb dříve jsem si to alespoň myslela : ) 

Radost z pohybu mě provází celý život a vede mne ke stále novým cestám, jak zacházet z vlastním tělem i  jóga ásanou. 

Víc než 10 let praxe propojená s intuicí mi přinesla vnímavost a nacítění na lidi. Pro snadné odhalení toho, co přesně a kdy si naše tělo žádá.

Mám svůj vnitřní zdroj energie, za který jsem vděčná. V józe sdílím své osobní zkušenosti a prožitky. Prazákladem  mé vědomé cesty s tělem je taneční škola - Taneční Centrum Praha, kterou jsem kdysy jako studentka prošla. Novou dimenzi v lektorské činnosti mi přinesl mezinárodní kurz jógy v Thajsku (WYA), který jsem absolvovala v roce 2016. Dává mi smysl propojovat jógu více směry - s tancem, hudbou, přírodou...

Práce s dechem, pohyb a intuitivně vedená relaxace je bezpečná cesta ke štěstí.

Odkud a kam dále?

Před několika lety, jsem se rozhodla na pomyslné křižovatce života změnit svůj směr a to celkem razantně. Narodila jsem se v Praze. Opustila jsem “bezpečnou bublinu” metropole a vydala se s malou dcerou cestou přírodní…   Z panelákového sídliště do rodinného statku na vsi. Tam začalo  TO velké dobrodružství.

Dnes se cítím svobodně, vnitřně svobodně, vím kdo jsem, kam mířím, kam patřím. Jóga se stala postupně součástí mé každodennosti. Není to rozhodně jen těch 30 min. na podložce 2x denně...

Jóga je cesta, vzdělávání, které ovlivňuje všechny úrovně bytí a to je na tom to krásné! Stále přichází nová inspirace : )

Bylo mi řečeno, sdílej, co sama umíš a cvičíš, nesnaž se učit, nemysli.

Užívám si, že v dnešní době mohu uplatinit své poznatky i lektorské dovednosti na kurzech, individuálních i open lekcích, tématických seminářích s dospělými i dětmi. Když cítím radost ostatních ze společných prožitků.

Pokud zatoužíte po společných zážitcích prozkoumejte můj   >>> ROZVRH 

Baví mě hravou formou propojovat jógu s přírodními cykly, bylinami, životem venku, cestováním, hudbou a tancem. A v neposlední řadě je pro mě odměnou za jiný život nezávislost a čas s rodinou, který si mohu dopřát podle svých představ.

Dnes už vím, že náhoda neexistuje... : )